Puff Diddy’den sevgilisine şiddet: Otel koridorunda tekme tokat dövdü

5 Mart 2016 tarihli Los Angeles’taki artık kapalı olan InterContinental Hotel’de meydana gelen olayda, Ventura otel odasından çıkıyor ve asansöre doğru yürüyor. Belinde bir havlu tutan Combs, Ventura’nın peşinden koridorda koşuyor, onu ensesinden yakalayarak yere fırlatıyor. Daha sonra Ventura’yı tekmelemek için dönüyor ve yerde hareketsiz yatan Ventura’ya tekrar tekme atıyor. Bu iki tekme arasında yaklaşık dört saniye geçiyor. Combs daha sonra Ventura’yı kazağından tutarak odaya doğru sürüklüyor.

Ventura, yerdeki eşyaları toplarken görülüyor ve asansörlerin yakınındaki koridor duvarında duran telefonu almak için hareket ediyor. Güvenlik kamerasının tam karşısındaki bir aynada Combs’un Ventura’yı ittiği görülüyor. Birkaç saniye sonra ise masadan aldığı bir nesneyi Ventura’ya fırlattığı görülüyor.

VENTURA’NIN AVUKATI KONUŞTU

Ventura’nın avukatı Douglas H. Wigdor, “Yürek burkan video, Bay Combs’un rahatsız edici ve yırtıcı davranışını daha da doğrulamıştır. Bayan Ventura’nın bu olayı gün ışığına çıkarmak için gösterdiği cesaret ve metanet kelimelerle ifade edilemez,” açıklamasında bulundu.

Combs ve “Me & U” gibi şarkılarıyla tanınan model ve şarkıcı Ventura, 2007-2018 yılları arasında inişli çıkışlı bir ilişki yaşadı. İkili, 7 Mart 2016’da “A Perfect Match” filminin Los Angeles galasında birlikte fotoğraflanmıştı. Ventura’nın şikayetine göre, tartışma Mart 2016 civarında meydana geldi ve Combs, aşırı derecede sarhoş olup Ventura’nın yüzüne yumruk atarak gözünün morarmasına neden oldu.

GÖRÜNTÜLERE 50 BİN DOLAR ÖDEMİŞ

Ventura, şikayet dilekçesinde, 2018 yılında cinsel saldırıya uğradığını ve Combs tarafından yıllarca tekrarlanan fiziksel ve diğer istismarlara maruz kaldığını belirtti. Ayrıca, Combs’un koridor güvenlik görüntüleri için InterContinental Century City’ye 50 bin dolar ödediği iddia ediliyor. Ventura, davasında Combs’un profesyonel ve romantik ilişkileri boyunca kendisi üzerinde gücünü ve etkisini kullandığını iddia etti. Şikayete göre, tanıştıklarında Ventura 19, Combs ise 37 yaşındaydı ve iş ilişkileri 2019 yılına kadar sürdü. Combs’un Ventura’ya fiziksel şiddet uyguladığı ve onu başka erkeklerle çeşitli cinsel eylemlerde bulunmaya zorladığı iddiaları da detaylı olarak yer alıyor.

5 DAVAYLA AYNI ANDA YARGILANIYOR

Kasım ayından bu yana Combs, kendisini bir dizi cinsel suiistimal ve diğer yasadışı faaliyetlerle suçlayan beş davayla daha karşı karşıya kaldı. İddiaları reddeden Combs, davaların halen devam ettiğini belirtti. Soruşturma hakkında bilgi veren üst düzey bir federal kolluk kuvveti yetkilisine göre, insan kaçakçılığı suçlarıyla ilgilenen bir İç Güvenlik Bakanlığı ekibi tarafından yürütülen federal bir soruşturmanın parçası olarak yetkililer Mart ayında Combs’un Kaliforniya ve Florida’daki evlerinde arama yaptı. Bu soruşturma, hukuk davalarında öne sürülen cinsel saldırı iddialarından kaynaklanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir